Bahagian Awam

Rozlan Bin Md Shariff

Rozlan Bin Md Shariff

Ketua Bahagian (Jurutera Awam (JA48))

  rozlan@utm.my
  07-5530165
Murhisham Bin Mukhazir

Murhisham Bin Mukhazir

Jurutera Awam (J44)

  murhisham@utm.my
  07-5530572
Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

Jurutera Mekanikal (JA44)

  kairulelmi@utm.my
  07-5530056
Mohd Ishamuddin Bin Md Kusmin

Mohd Ishamuddin Bin Md Kusmin

Ketua Unit Bangunan (Jurutera (JA41/JA44))

  ishamuddin@utm.my
  07-5530556
Mohd Izan Zharif Bin Kamarudin

Mohd Izan Zharif Bin Kamarudin

Ketua Unit Infra (Jurutera (JA41))

  izan.zharif@utm.my
 
Mohd Faizal bin Wakiman

Mohd Faizal bin Wakiman

Ketua Unit Operasi dan Penyenggaraan (Jurutera (JA41))

  mohdfaizal@utm.my
  07-5530059
Nabihah Binti Md Ramli

Nabihah Binti Md Ramli

Setiausaha Pejabat (N29)

  nabihah@utm.my
  07-5530220
Muhamad Zaki Bin Abdullah

Muhamad Zaki Bin Abdullah

Penolong Jurutera (J29)

  zakiabdullah@utm.my
  07-5531181
Ismail Bin Sharip

Ismail Bin Sharip

Penolong Jurutera (J29)

  ismails@utm.my
  07-5530052
Muhammad Redha Bin Salimin

Muhammad Redha Bin Salimin

Penolong Jurutera (J29)

  mredha@utm.my
  07-5530058
Siti Mastura Binti Md Jopri

Siti Mastura Binti Md Jopri

Penolong Jurutera (J29)

  sitimastura@utm.my
  07-5530057
Mohammad Nizam Bin Idris

Mohammad Nizam Bin Idris

Penolong Jurutera (J29)

  nizamidris@utm.my
  07-5530486
Mohd Helmy Faizal Bin Abd Aziz

Mohd Helmy Faizal Bin Abd Aziz

Penolong Jurutera (J29)

  helmyfaizal@utm.my
  07-5531197
Mohd Hafez Bin Idris

Mohd Hafez Bin Idris

Penolong Jurutera (J29)

  hafezidris@utm.my
  07-5531198
Nurul Nadia Binti Mohamad

Nurul Nadia Binti Mohamad

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  nurulnadiamd@utm.my
 
Mohammad Afandi Bin Mat Said

Mohammad Afandi Bin Mat Said

Penolong Jurutera (J29)

  m.afandi@utm.my
  07-5530050
Muhammad Haziq Bin Muhammad Abd. Latib

Muhammad Haziq Bin Muhammad Abd. Latib

Penolong Jurutera (J29)

  m.haziq@utm.my
 
Zawawi Bin Mat Dom

Zawawi Bin Mat Dom

Penolong Jurutera (J29)

  mzawawi@utm.my
  07-5530058
Mohd Khadari Bin Saring

Mohd Khadari Bin Saring

Penolong Jurutera (J29)

  kadari@utm.my
  07-5530413
Mohd Farid Bin Hj. Ismail

Mohd Farid Bin Hj. Ismail

Penolong Jurutera (J29)

  faridi@utm.my
  07-5530057
Amin Bin Ahmad

Amin Bin Ahmad

Penolong Jurutera (J29)

  aminahmad@utm.my
  07-5530413
Mohd Faizal Bin Salleh

Mohd Faizal Bin Salleh

Penolong Jurutera (J29)

  sfaizal@utm.my
  07-5530413
Nurasyik Bin Razali

Nurasyik Bin Razali

Penolong Jurutera (J29)

  nurasyik@utm.my
  07-5536416
Nor Aini Binti Mohd Mahyuddin

Nor Aini Binti Mohd Mahyuddin

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  norainimahyuddin@utm.my
 
Nur Ain Binti Rosdi

Nur Ain Binti Rosdi

Penolong Jurutera (J29)

  nurainrosdi@utm.my
  07-5530341
Shah Nurdin Bin Sarjudin

Shah Nurdin Bin Sarjudin

Penolong Jurutera (J29)

  shahnurdin@utm.my
  07-5530341
Shahrul Imran Bin Zulkifli

Shahrul Imran Bin Zulkifli

Penolong Jurutera (J29)

  s.imran@utm.my
 
Nurul Hafiza binti Sahid

Nurul Hafiza binti Sahid

Pembantu Tadbir (NA19)

  nurulhafiza@utm.my
  07-5530321
Fahrurazi Bin Ali

Fahrurazi Bin Ali

Pembantu Kemahiran (HA19)

  fahrurazi@utm.my
  07-5530486
Lokman Bin Hj. Ahmad

Lokman Bin Hj. Ahmad

Pembantu Kemahiran (HA19)

  lokmanahmad@utm.my
  07-5530058
Mohd Khir Bin Ali

Mohd Khir Bin Ali

Pembantu Kemahiran (HA19)

  mkhirali@utm.my
  07-5530486
Mohd Afizal Bin Mohd Talib

Mohd Afizal Bin Mohd Talib

Pembantu Kemahiran (HA19)

  mohdafizal@utm.my
  07-5530058
Mohd Uzair bin Abd Rahman

Mohd Uzair bin Abd Rahman

Pembantu Kemahiran (HA19)

  mohduzair@utm.my
  07-5530777
Mohd Azuan Bin Kenit

Mohd Azuan Bin Kenit

Pembantu Kemahiran (HA19)

  mohdazuan@utm.my
  07-5530791
Mohamad Ikram Bin Zakaria

Mohamad Ikram Bin Zakaria

Pembantu Kemahiran (HA19)

  mohdikram@utm.my
 
Jahari Bin Mohamad

Jahari Bin Mohamad

Pembantu Kemahiran (HA19)

  jahari@utm.my
 
Yahya Bin Mohamad

Yahya Bin Mohamad

Pembantu Kemahiran (HA19)

  myahya@utm.my
  07-5530058
Samsudin Bin Daud

Samsudin Bin Daud

Operator Pemunggah Awam (H11)

  dsamsudin@utm.my
  07-5530791
Abdul Aliff Bin Ab Razak

Abdul Aliff Bin Ab Razak

Pembantu Awam (H11)

  aliff@utm.my
  07-5530327
Mohd Shapiee Bin Sarani

Mohd Shapiee Bin Sarani

Pembantu Awam (H11)

  shapie@utm.my
 
Abdul Aziz Bin Sarimon

Abdul Aziz Bin Sarimon

Pembantu Awam (H11)

  saziz@utm.my
  07-5530058
Mohd Hakim Bin Uzair

Mohd Hakim Bin Uzair

Pembantu Awam (H11)

  hakim@utm.my
  07-5530577
Mohd Sharril Bin Hassan

Mohd Sharril Bin Hassan

Pembantu Awam (H11)

  sharril@utm.my
  07-5530058
Nazwar Bin Arsad

Nazwar Bin Arsad

Pembantu Awam (H11)

  nazwar@utm.my
  07-5530205
Mohd Firdaus Bin Mohamad Ali

Mohd Firdaus Bin Mohamad Ali

Pembantu Awam (H11)

  mohdfirdaus@utm.my
  07-5530379
Muhammad Bin Muzammel

Muhammad Bin Muzammel

Pembantu Awam (H11)

  muhammadm@utm.my
  07-5530379
Mohd Khairuzzaman Bin Hassin

Mohd Khairuzzaman Bin Hassin

Pembantu Kemahiran (HA19)

  khairuzzaman@utm.my
 
Hazrul Zafri Maula Bin Abdul Aziz

Hazrul Zafri Maula Bin Abdul Aziz

Pekerja Am (RA01)

  hazrulzafri@utm.my
 
Mohd Hanif Bin Md Tahir

Mohd Hanif Bin Md Tahir

Pembantu Awam (H11)

  mdhanif@utm.my
  07-5530058