Bahagian Elektrik

Ahmad Khairul Nizam Bin Ahmad Khairudin

Ahmad Khairul Nizam Bin Ahmad Khairudin

Ketua Bahagian (Jurutera Elektrik (JA48))

  aknak@utm.my
  07-5530290
Mohd Afiq Faiz bin Nordin

Mohd Afiq Faiz bin Nordin

Ketua Seksyen Voltan Rendah & Infra (Jurutera Elektrik (JA44))

  mohdafiq@utm.my
  07-5530111
Azrul Nizam Bin Zainal Abidin

Azrul Nizam Bin Zainal Abidin

Ketua Seksyen Ekstra Voltan Rendah (Jurutera Elektrik (JA41))

  azrul.nizam@utm.my
  07-5531245
Muhammed Najeb Bin Sarman

Muhammed Najeb Bin Sarman

Penolong Jurutera (J29)

  m.najeb@utm.my
  07-5530293
Jasmi Bin Mustabin

Jasmi Bin Mustabin

Penolong Jurutera (J29)

  jasmi@utm.my
  07-5530202
Marina Binti Mohamad Tahir

Marina Binti Mohamad Tahir

Penolong Jurutera (J36)

  marinat@utm.my
  07-5530210
Shahril Ridwan Bin Abd Khalid

Shahril Ridwan Bin Abd Khalid

Penolong Jurutera (J29)

  ak-shahril@utm.my
  07-5531182
Mohd Halil Lail Bin Mohd Rukiban

Mohd Halil Lail Bin Mohd Rukiban

Penolong Jurutera (J29)

  halillail@utm.my
  07-5530293
Amirul Bin Rahman

Amirul Bin Rahman

Penolong Jurutera (J29)

  amirulrahman@utm.my
  07-5530293
Irwan Zaidi Bin Rohani

Irwan Zaidi Bin Rohani

Penolong Jurutera (J29)

  irwan@utm.my
  07-5530233
Hairul Nizam Bin Abdul Rahman

Hairul Nizam Bin Abdul Rahman

Penolong Jurutera (J29)

  hnar@utm.my
  07-5530292
Syahfizul Iqmal Bin Abd. Malek Ibrahim

Syahfizul Iqmal Bin Abd. Malek Ibrahim

Penolong Jurutera (J29)

  s.iqmal@utm.my
  07-5530293
Nor Hasnah Binti Hj. Hassan

Nor Hasnah Binti Hj. Hassan

Penolong Jurutera (J36)

  norhasnah@utm.my
  07-5530364
Mohd Azfar Fitri bin Mohd Setu

Mohd Azfar Fitri bin Mohd Setu

Penolong Jurutera (J29)

  azfarfitri@utm.my
  07-5530335
Sharmimi Farhana binti Tik

Sharmimi Farhana binti Tik

Penolong Jurutera (J29)

  sharmimi@utm.my
  07-5531199
Mahadzir Bin Mohamad

Mahadzir Bin Mohamad

Penjaga Jentera Elektrik (JA26)

  mahadzirm@utm.my
  07-5530293
Ayub Bin Musa

Ayub Bin Musa

Penjaga Jentera Elektrik (JA22)

  ayub.kl@utm.my
  03-26154593
Yusnizah Binti Mohd Yusoff

Yusnizah Binti Mohd Yusoff

Pembantu Tadbir (NA19)

  yusnizah@utm.my
  07-5530205
Mohd Faizal Bin Kamis

Mohd Faizal Bin Kamis

Penjaga Jentera Elektrik (JA19)

  faizalkamis@utm.my
  07-5530202
Mohd Shahrulnizam Bin Zainal

Mohd Shahrulnizam Bin Zainal

Penjaga Jentera Elektrik (JA19)

  m-shahrulnizam@utm.my
  07-5530020
Syruddin Bin Ahad

Syruddin Bin Ahad

Pembantu Kemahiran (H19)

  syaruddin@utm.my
  07-5530020
Mohd Marzuki Bin Ripin

Mohd Marzuki Bin Ripin

Pembantu Kemahiran (H19)

  marzukir@utm.my
  07-5530202
Muhamad Zulhilmi bin Ahmad

Muhamad Zulhilmi bin Ahmad

Penjaga Jentera Elektrik (JA19)

  muhamadzulhilmi@utm.my
  07-5531199
Mohd Norarozi bin Masari

Mohd Norarozi bin Masari

Penjaga Jentera Elektrik (JA19)

  mohd.norarozi@utm.my
  07-5531199
Mohd Fikri Bin Mustafa

Mohd Fikri Bin Mustafa

Pembantu Awam (H11)

  fikrimustafa@utm.my
  07-5531234
Mohd Nazim Bin Abu Bakar

Mohd Nazim Bin Abu Bakar

Pembantu Awam (H11)

  mohdnazim@utm.my
  07-5531234
Zaidi Bin Hazman

Zaidi Bin Hazman

Pembantu Awam (H11)

  zaidihazman@utm.my
  07-5530293
Abdul Aziz Bin Mohamad

Abdul Aziz Bin Mohamad

Pembantu Awam (H11)

  maziz@utm.my
  07-5530293
Anuar Bin Abu Sin

Anuar Bin Abu Sin

Pembantu Awam (H11)

  anuarabu@utm.my
  07-5530020