Bahagian Kontrak

Sr. Ahmad Zulkepli Bin Md Tamami

Sr. Ahmad Zulkepli Bin Md Tamami

Ketua Bahagian (Juruukur Bahan (JA52))

  zulkepli@utm.my
  07-5530252
Asliza Binti Bakar

Asliza Binti Bakar

Ketua Unit Pembangunan (Juruukur Bahan (JA48))

  asliza@utm.my
  07-5530320
Afendi Bin Osman

Afendi Bin Osman

Ketua Unit Fasiliti (Juruukur Bahan (J41/J44))

  afendiosman@utm.my
  07-5531201
Mohd Fadzreen Bin Zinal

Mohd Fadzreen Bin Zinal

Juruukur Bahan (J41/J44)

  mohdfadzreen@utm.my
  07-5530123
Norhernani Binti Md Nor

Norhernani Binti Md Nor

Juruukur Bahan (JA44)

  norhernani@utm.my
  07-5531200
Muhamad Azlan Bin Sulaiman

Muhamad Azlan Bin Sulaiman

Juruukur Bahan (JA41)

  m.azlan@utm.my
  07-5531220
Junaidah Binti Haji Hanafiah

Junaidah Binti Haji Hanafiah

Penolong Juruukur Bahan (J36)

  jun@utm.my
  07-5530247
Norhayati Binti Khidir

Norhayati Binti Khidir

Penolong Juruukur Bahan (J36)

  mimi@utm.my
  07-5530326
Fatin Nadhirah Binti Md Shah

Fatin Nadhirah Binti Md Shah

Penolong Juruukur Bahan (J29)

  f.nadhirah@utm.my
 
Mat Abdullah Bin Mat Arifin

Mat Abdullah Bin Mat Arifin

Penolong Juruukur Bahan (J29)

  mat.abdullah@utm.my
 
Zaidi Bin Sahar

Zaidi Bin Sahar

Penolong Jurutera (J29)

  zaidisahar@utm.my
  07-5530126
Nor Rabiah Binti Mohd Hassan

Nor Rabiah Binti Mohd Hassan

Penolong Jurutera (J29)

  rabiah@utm.my
  07-5530126
Noor Hani Binti M. Ismail

Noor Hani Binti M. Ismail

Setiausaha Pejabat (N29)

  noorhani@utm.my
  07-5530224
Raziedah Hanim Binti Ahmad Fudzi

Raziedah Hanim Binti Ahmad Fudzi

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  ziedah@utm.my
  07-5530253
Rashidah Binti Musa

Rashidah Binti Musa

Penolong Jurutera (J29)

  syidah@utm.my
  07-5531108
Shamsuddin Bin Mohamed

Shamsuddin Bin Mohamed

Pembantu Tadbir (K) KUP NA22

  shamsuddin@utm.my
  07-5530123
Hamidah binti Haris

Hamidah binti Haris

Pembantu Tadbir (NA19)

  sp-hamidah@utm.my