Bahagian Landskap & Pembersihan

Mohd Suhaizan Bin Shamsuddin

Mohd Suhaizan Bin Shamsuddin

Ketua Bahagian (Arkitek Landskap (J41/44))

  suhaizan@utm.my
  07-5530088
Qamaruzaman Bin Mohd Noor

Qamaruzaman Bin Mohd Noor

Ketua Unit Pengurusan Sisa (Arkitek Landskap (J41))

  qamaruzaman.mn@utm.my
  07-5531254
Dzulzazreen Bin Mohd Zubir

Dzulzazreen Bin Mohd Zubir

Ketua Unit Pembersihan Kawasan dan Penyenggaraan Landskap (Penolong Arkitek Landskap (J29))

  dzulzazreen@utm.my
  07-5531221
Noor Hayati Binti Mohamad Yusak

Noor Hayati Binti Mohamad Yusak

Ketua Unit Pembersihan Bangunan (Penolong Jurutera (J36))

  yati_y@utm.my
  07-5530288
Muhammad Nizam Bin Lokman

Muhammad Nizam Bin Lokman

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  mnizamlokman@utm.my
  07-5531221
Asmawi Bin Ibrahim

Asmawi Bin Ibrahim

Penolong Arkitek Landskap (J29)

  asmawi@utm.my
  07-5530050
Mohd Sudrisno Bin Haji Bakri

Mohd Sudrisno Bin Haji Bakri

Penolong Pegawai Pertanian (G29)

  sudrisno@utm.my
  07-5530791
Mohd Lajis Bin Abdullah

Mohd Lajis Bin Abdullah

Penolong Pegawai Pertanian (G29)

  lajis@utm.my
  07-5530791
Fauziyah Binti Md Ali @Hashim

Fauziyah Binti Md Ali @Hashim

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  fauziah@utm.my
  07-5530292
Rahimah Binti Jaafar

Rahimah Binti Jaafar

Penolong Jurutera (J29)

  rahimah@utm.my
 
Lizawati Bin Mohamad

Lizawati Bin Mohamad

Penolong Jurutera (J29)

  lizawatimohd@utm.my
  07-5530057
Myzarithsofia Binti Bahari

Myzarithsofia Binti Bahari

Penolong Jurutera (J29)

  myzarithsofia@utm.my
  07-5530205
Mohamed Azaly Bin Mohamed Jamil

Mohamed Azaly Bin Mohamed Jamil

Pelukis Pelan (JA19)

  m.azaly@utm.my
  07-5531221
Iskandar Khan bin Abdul Rahman

Iskandar Khan bin Abdul Rahman

Pembantu Kemahiran (H19)

  iskandarkhan@utm.my
  07-5530791
Norhayati Binti Ismail

Norhayati Binti Ismail

Pembantu Tadbir Kanan (KUP) (NA22)

  yatiismail@utm.my
  07-5530121
Mohd Hazrin Bin Md Kalid

Mohd Hazrin Bin Md Kalid

Pembantu Awam (H11)

  mohdhazrin@utm.my
  07-5530143
Mohamad Asraf Bin Selamat

Mohamad Asraf Bin Selamat

Pembantu Awam (H11)

  masraf@utm.my
  07-5530150
Zainol Abidin Bin Saad

Zainol Abidin Bin Saad

Pembantu Awam (H11)

  szainol@utm.my
  07-5534670
Mohd Salleh Bin Ramli

Mohd Salleh Bin Ramli

Pembantu Awam (H11)

  rmsalleh@utm.my
 
Loganadan A/L Rangasamy

Loganadan A/L Rangasamy

Pembantu Awam (H11)

  logan@utm.my
  07-5530791
Mujar Bin Sajimin

Mujar Bin Sajimin

Operator Jentera Pemunggah (H11)

  mujar@utm.my
  07-5530791
Sazali Bin Abd Wahid

Sazali Bin Abd Wahid

Pembantu Awam (H11)

  wsazali@utm.my
  07-5530791
Amran Bin Abu Sin

Amran Bin Abu Sin

Pembantu Awam (H11)

  amranabu@utm.my
  07-5530791
Muhomad Arman Bin Yim

Muhomad Arman Bin Yim

Pembantu Awam (H11)

  armanyim@utm.my
  07-5530321
Abdul Halil Bin Kasim

Abdul Halil Bin Kasim

Pembantu Awam (H11)

  halil@utm.my
  07-5530486
Rozaidi Bin Mohamed Noor

Rozaidi Bin Mohamed Noor

Pembantu Awam (H11)

  roszaidi@utm.my
  07-5530791
Wan Abd Aziz Bin Wan Abd Rahman

Wan Abd Aziz Bin Wan Abd Rahman

Pembantu Awam (H11)

  wabdaziz@utm.my
 
Norhasim Bin Matayi

Norhasim Bin Matayi

Pembantu Awam (H11)

  norhasim@utm.my
  07-5530390
Mohd Hazan Bin Kenit

Mohd Hazan Bin Kenit

Pembantu Awam (H11)

  mohdhazan@utm.my
  07-5530390
Mohd Hanif bin Mohd Rais

Mohd Hanif bin Mohd Rais

Pembantu Awam (H11)

  mohdhanif@utm.my
  07-5530448
Kamal Ariffin bin Abd. Jalil

Kamal Ariffin bin Abd. Jalil

Pembantu Awam (H11)

  kamalariffin@utm.my
  07-5530791