Bahagian Mekanikal

Amir Hamzah Bin Saadon

Amir Hamzah Bin Saadon

Ketua Bahagian (Jurutera (JA48))

  amir@utm.my
  07-5530040
(Bertukar) Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

(Bertukar) Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

Ketua Unit Stor, Bengkel Kenderaan, Lif dan Mesin-Mesin Kecil (Jurutera Mekanikal (JA44))

  kairulelmi@utm.my
  07-5530056
Imanurezeki Bin Mohamad

Imanurezeki Bin Mohamad

Ketua Unit Projek, Hawa Dingin dan Pencegah Kebakaran (Jurutera (J41/J44))

  imanurezeki@utm.my
  07-5531215
Muhamad Arif bin Abdul Aziz

Muhamad Arif bin Abdul Aziz

Ketua Unit Air Domestik (Jurutera (JA41))

  muhamadarif@utm.my
 
Mohd Suhairi Bin Mohamed

Mohd Suhairi Bin Mohamed

Penolong Jurutera (JA38)

  suhairi@utm.my
  07-5530295
Rohaiza Binti Rabon

Rohaiza Binti Rabon

Penolong Jurutera Kanan (KUP) J36

  rohaiza@utm.my
  07-5530089
Abdul Karim Bin Ibrahim

Abdul Karim Bin Ibrahim

Penolong Jurutera (J29)

  abdulkarim@utm.my
 
Mohd Ruzaimi Bin Mas’od

Mohd Ruzaimi Bin Mas’od

Penolong Jurutera (J29)

  m.ruzaimi@utm.my
  07-5530046
Najmuddin Bin Baihaki

Najmuddin Bin Baihaki

Penolong Jurutera (J29)

  najmuddin@utm.my
  07-5530046
Mohd Rafi Bin Bachok @Mohd Yasin

Mohd Rafi Bin Bachok @Mohd Yasin

Penolong Jurutera (J29)

  mrafi@utm.my
  07-5530358
Nurul Azly Bin Marbaie

Nurul Azly Bin Marbaie

Penolong Jurutera (J29)

  nurulazly@utm.my
  07-5530289
Mohd Azli Bin Amat Ali

Mohd Azli Bin Amat Ali

Penolong Jurutera (J29)

  azliaa@utm.my
 
Wan Faizul Bin Wan Ismail

Wan Faizul Bin Wan Ismail

Penolong Jurutera (J29)

  wanfaizul@utm.my
  07-5530216
Nurain Binti Razale

Nurain Binti Razale

Penolong Jurutera (J29)

  nurain@utm.my
  07-5530046
Mohamed Razak Bin Mohamed Yasim

Mohamed Razak Bin Mohamed Yasim

Penolong Jurutera (J29)

  yrazak@utm.my
  07-5530345
Jaafar Bin Rusmin

Jaafar Bin Rusmin

Penolong Jurutera (J29)

  jaafarrusmin@utm.my
 
Habidah Binti Mahmod

Habidah Binti Mahmod

Pembantu Tadbir Kanan (KUP) (NA22)

  habidah@utm.my
  07-5530396
Mohamad Salleh Bin Kadir

Mohamad Salleh Bin Kadir

Pembantu Awam (H11)

  kmsalleh@utm.my
  07-5530516
Rizal Bin Jamari

Rizal Bin Jamari

Pembantu Awam (H11)

  rizal@utm.my
  07-5530058