Bahagian Pembangunan dan Lestari

Mohd Afizan Bin Alang

Mohd Afizan Bin Alang

Ketua Bahagian (Arkitek Landskap (J48))

  afizann@utm.my
 
Wan Razali Bin Wan Ahmad

Wan Razali Bin Wan Ahmad

Ketua Unit Perancangan, Pembangunan dan Teknikal (Arkitek Landskap (J48))

  wwanrazali@utm.my
  07-5530310
Noor ‘Azlinda Binti Maskor

Noor ‘Azlinda Binti Maskor

Ketua Unit Pengurusan Tenaga (Jurutera Elektrik (J44))

  azlinda@utm.my
  07-5530286
Mohd Shahrul Anuar Bin Saleehuddin

Mohd Shahrul Anuar Bin Saleehuddin

Ketua Unit Kelestarian (Penolong Jurutera Kanan (KUP) (J36))

  shahrul@utm.my
  07-5530041
Rusli Bin Ibrahim

Rusli Bin Ibrahim

Jurutera Mekanikal

  rusliibrahim@utm.my
  07-5530342
Marina Binti Mohamed Yassin

Marina Binti Mohamed Yassin

Penolong Jurutera Kanan (KUP)

  marinay@utm.my
  07-5530204
Hazrul Bin Mohd

Hazrul Bin Mohd

Penolong Jurutera (J29)

  hazrul@utm.my
  07-5530311
Hariani Binti Md Yunus

Hariani Binti Md Yunus

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  hariani@utm.my
  07-5530314
Mohd Azizan Bin Saman

Mohd Azizan Bin Saman

Penolong Pegawai Senibina (J36)

  azizan@utm.my
 
Muhamad Kamal Bin Abas @Abdul Hamid

Muhamad Kamal Bin Abas @Abdul Hamid

Penolong Jurutera (J29)

  mkamal@utm.my
  07-5530011
Zaleha Binti Ahmad

Zaleha Binti Ahmad

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  zalehaahmad@utm.my
  07-5530341
Nor Azuan bin Wagiman

Nor Azuan bin Wagiman

Penolong Jurutera (J29)

  norazuan@utm.my
  07-5530293
Izuanor Fazdi Bin Mansor

Izuanor Fazdi Bin Mansor

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  izuanor@utm.my
  07-5530390
Mazelan Bin Tahib

Mazelan Bin Tahib

Penyelenggara Setor Kanan (KUP) (NA22)

  mazelan@utm.my
  07-5530390
Muhammad Ismawi bin Ismail

Muhammad Ismawi bin Ismail

Pembantu Tadbir (NA19)

  ismawi@utm.my
  07-5530683
Noraidah Binti Nordin

Noraidah Binti Nordin

Pembantu Tadbir Kanan (KUP) (NA22)

  noraidah@utm.my
  07-5530197
Hairi Bin Salleh

Hairi Bin Salleh

Pemandu Kenderaan (H11)

  hairisalleh@utm.my
  07-5530390
Sharom Bin Yusak

Sharom Bin Yusak

Pembantu Awam (H11)

  sharom@utm.my
  07-5530390
Md Shafri Bin Md Shariff

Md Shafri Bin Md Shariff

Pembantu Awam (H11)

  mdshafri@utm.my
  07-5530390
Mohd Nazli Bin Aswari

Mohd Nazli Bin Aswari

Pembantu Awam (H11)

  nazliaswari@utm.my
  07-5530390
Anas Fadzli Bin Rosli

Anas Fadzli Bin Rosli

Pembantu Awam (H11)

  anasfadzli@utm.my
  07-5530486