Bahagian Pentadbiran

Prof. Dr. Roslan bin Amirudin

Prof. Dr. Roslan bin Amirudin

Pengarah Kerja PHB (VK07)

  b-roslan@utm.my
  07-5530752
Abdol Fattah bin Abu Bakar

Abdol Fattah bin Abu Bakar

Timbalan Pengarah Kerja PHB (JA52)

  fatah@utm.my
  07-5530330
Prof. Madya Dr. Mohd Fadhil bin Md Din

Prof. Madya Dr. Mohd Fadhil bin Md Din

Pengarah Kampus Lestari (Prof. Madya (DS54))

  mfadhil@utm.my
  07-5531530
Yasni Nurul Huda binti Hj. Mohd Yassin

Yasni Nurul Huda binti Hj. Mohd Yassin

Ketua Bahagian (Pegawai Tadbir (NA48))

  yasni@utm.my
  07-5530512
Shamsuri bin Sidek

Shamsuri bin Sidek

Penolong Bendahari (WA41)

  shams@utm.my
  07-5530225
Kamsiah Nor Binti Kamaruddin

Kamsiah Nor Binti Kamaruddin

Setiausaha Pejabat (N30)

  kamsiahnor@utm.my
  07-5530201
Maswah Binti Hassan

Maswah Binti Hassan

Setiausaha Pejabat (N30)

  maswah@utm.my
  07-5530576
Muhamad Ashid Bin Zakaria

Muhamad Ashid Bin Zakaria

Penolong Arkitek Landskap

  mohdashid@utm.my
 
Siti Rahmah Binti Jayos

Siti Rahmah Binti Jayos

Penolong Jurutera (J29)

  srahmah@utm.my
  07-5530516
Fadillah binti Abdul Hamid

Fadillah binti Abdul Hamid

Penolong Pegawai Tadbir (NA29)

  fadillahhamid@utm.my
  07-5537846
Ku Muhammad Fakhruddin Bin Ku Aziz

Ku Muhammad Fakhruddin Bin Ku Aziz

Penolong Jurutera (J29)

  kmfakharuddin@utm.my
 
Nurhamizah binti Ismail

Nurhamizah binti Ismail

Penolong Akauntan (WA29)

  nurhamizah@utm.my
  07-5537929
Suhaimi Bin Achil

Suhaimi Bin Achil

Pembantu Tadbir (K) (NA22)

  suhaimiac@utm.my
  07-5530048
Nor Wati binti Daud

Nor Wati binti Daud

Pembantu Tadbir (K) (NA22)

  nwati@utm.my
  07-5530086
Hashiela binti Kamarudin

Hashiela binti Kamarudin

Pembantu Setiausaha Pejabat (NA22)

  hashiela@utm.my
  07-5530212
Mohd Salleh Bin Ahmad

Mohd Salleh Bin Ahmad

Pembantu Tadbir (K) KUP (NA22)

  sallehy@utm.my
  07-5530448
Hadijah Binti Nasir

Hadijah Binti Nasir

Pembantu Tadbir (K) KUP (NA22)

  hadijah@utm.my
  07-5530150
Hanifah binti Ibrahim

Hanifah binti Ibrahim

Pembantu Tadbir (NA22)

  hanifah@utm.my
  07-5530248
Rashidah Binti Rasidin

Rashidah Binti Rasidin

Pembantu Tadbir (K) (KUP) (NA22)

  r-rashidah@utm.my
  07-5530085
Nurul Aini Nageswary Binti Abdullah

Nurul Aini Nageswary Binti Abdullah

Pembantu Tadbir (K) (KUP) (NA22)

  nurulaini@utm.my
  07-5530259
Md Rasol bin Hashim

Md Rasol bin Hashim

Pembantu Tadbir (K) (KUP) (NA22)

  mrasol@utm.my
  07-5530486
Mazliszah Binti Aris

Mazliszah Binti Aris

Pembantu Tadbir (NA19)

  mazlizah@utm.my
 
Hafifah Binti Mahamood

Hafifah Binti Mahamood

Pembantu Tadbir (NA19)

  hafifah@utm.my
  07-5530053
Noormayawati binti Abu Bakar

Noormayawati binti Abu Bakar

Pembantu Tadbir (NA19)

  maya@utm.my
  07-5530150
Hafizawati Binti  Ahmad @Mohd Hanafiah

Hafizawati Binti Ahmad @Mohd Hanafiah

Pembantu Tadbir (NA19)

  hafizawati@utm.my
  07-5530150
Iswani Binti Ismail

Iswani Binti Ismail

Pembantu Tadbir (NA19)

  iswani@utm.my
  07-5530150
Suhana Binti Salimon

Suhana Binti Salimon

Pembantu Tadbir (NA19)

  suhanasalimon@utm.my
  07-5530205
Akmal Hisham Bin Madon

Akmal Hisham Bin Madon

Pembantu Tadbir (NA19)

  akmalhisham@utm.my
  07-5530448
Zul Izzi Bin Abdul Rashid

Zul Izzi Bin Abdul Rashid

Pembantu Tadbir (NA19)

  zulizzi@utm.my
  07-5530052
Hashim bin Ahmad

Hashim bin Ahmad

Pembantu Awam (H14)

  hashimahmad@utm.my
 
Mahathir bin Muhamad

Mahathir bin Muhamad

Pembantu Operasi (N11)

  mahathir@utm.my
  07-5535658
Mohd. Jalaluddin bin Amat

Mohd. Jalaluddin bin Amat

Pembantu Operasi (N11)

  jalaluddin@utm.my
  07-5535015
Mohd Razali bin Abd. Jalil

Mohd Razali bin Abd. Jalil

Pembantu Operasi (N11)

  mrazaliajalil@utm.my
  07-5530311