Bahagian Senibina

Shalan Bin Talib

Shalan Bin Talib

Ketua Bahagian (Arkitek (JA48))

  shalan@utm.my
  07-5530519
Aizat Fahmi Bin Ahmad

Aizat Fahmi Bin Ahmad

Ketua Unit Pengurusan Ruang (Arkitek (JA41))

  aizatfahmi@utm.my
  07-5530316
Sharonnina Binti Mohamad Taff

Sharonnina Binti Mohamad Taff

Ketua Unit Pengurusan Projek (Penolong Pegawai Senibina (JA38))

  sharon@utm.my
  07-5530333
Wan Nur Azlina Binti Cholan

Wan Nur Azlina Binti Cholan

Penolong Pegawai Senibina (J36)

  nurazlina@utm.my
 
Sahariah Binti Abu Samah

Sahariah Binti Abu Samah

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  shary@utm.my
  07-5530535
Mohd Zaidi Bin Abdul Jalil

Mohd Zaidi Bin Abdul Jalil

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  mohdzaidi@utm.my
  07-5530535
Siti Norzilawati Binti Zainudin

Siti Norzilawati Binti Zainudin

Penolong Pegawai Senibina (J29)

  norzilawati@utm.my
  07-5531107
Haslizam Bin Sali

Haslizam Bin Sali

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  haslizam@utm.my
 
Muhammad Hasanain Bin Tokiwoon

Muhammad Hasanain Bin Tokiwoon

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  hasanain@utm.my
 
Noor Shafika Binti Yusof

Noor Shafika Binti Yusof

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  noorshafika@utm.my
 
Shah Rizal Bin Aliman

Shah Rizal Bin Aliman

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  shahrizalaliman@utm.my
  07-5530292
Mohd Nahar Bin Musa

Mohd Nahar Bin Musa

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  mnaharmussa@utm.my
  07-5530205
Nazrul Sham Bin Baharuddin

Nazrul Sham Bin Baharuddin

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  nazrul.sham@utm.my
  07-5530335
Mohd Nazeri Bin Omar

Mohd Nazeri Bin Omar

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  nazeri@utm.my
  07-5530355
Muhammad Noraiman Hakim bin Ahmad

Muhammad Noraiman Hakim bin Ahmad

Penolong Pegawai Senibina (JA29)

  noraiman@utm.my
  07-5530335
Sulastari Binti A. Rahaman

Sulastari Binti A. Rahaman

Pelukis Pelan Senibina (KUP) JA22

  sulastari@utm.my
  07-5530335
Che Ros Bin Hj. Mohd Nor

Che Ros Bin Hj. Mohd Nor

Pelukis Pelan (JA22)

  rosmn@utm.my
  07-5530311
Hafiz Bin Mohd Said

Hafiz Bin Mohd Said

Pelukis Pelan (JA22)

  hafizsaid@utm.my
  07-5530311
Nazatulhisma Binti Ahmad

Nazatulhisma Binti Ahmad

Pembantu Tadbir (NA19)

  nazatulhisma@utm.my