PEJABAT PENGARAH KERJA

Abdol Fattah Bin Abu Bakar

Abdol Fattah Bin Abu Bakar

Pengarah Jabatan Harta Bina

Email : fatah@utm.my
Telefon : 07-5530752

Asliza Binti Bakar

Asliza Binti Bakar

Timbalan Pengarah Jabatan Harta Bina

Email : asliza@utm.my
Telefon : 07-5530320

Sumi Binti Isman

Sumi Binti Isman

Ketua Unit Sumber Manusia

Email : sumi@utm.my
Telefon : 07-5530512

Noor 'Azlinda Binti Maskor

Noor 'Azlinda Binti Maskor

Ketua Unit Tenaga

Email : azlinda@utm.my
Telefon : 07-5530286

Murhisham Bin Mukhazir

Murhisham Bin Mukhazir

Ketua Unit Pembangunan & Perancangan

Email : murhisham@utm.my
Telefon : 07-5530572

Shamsuri Bin Sidek

Shamsuri Bin Sidek

Ketua Unit Kewangan

Email : shams@utm.my
Telefon : 07-5530225

BAHAGIAN KERJA SENIBINA

Shalan Bin Talib

Shalan Bin Talib

Ketua Bahagian Senibina

Email : shalan@utm.my
Telefon : 07-5530519

Aizat Fahmi Bin Ahmad

Aizat Fahmi Bin Ahmad

Ketua Unit Pengurusan Projek Baru & Pembangunan

Email : aizatfahmi@utm.my
Telefon : 07-5530316

Yusnorsyazana Binti Mohd Yunos

Yusnorsyazana Binti Mohd Yunos

Ketua Unit Pengurusan Ruang

Email : yusnorsyazana@utm.my
Telefon : 07-553

Sharonnina Binti Mohd Taff

Sharonnina Binti Mohd Taff

Ketua Unit Pengurusan Projek

Email : sharon@utm.my
Telefon : 07-5530333

BAHAGIAN KERJA LANDSKAP & PEMBERSIHAN

Mohd Afizan Bin Alang

Mohd Afizan Bin Alang

Ketua Bahagian Landskap & Pembersihan

Email : afizann@utm.my
Telefon : 07-5530200

Qamaruzaman Bin Mohd Noor

Qamaruzaman Bin Mohd Noor

Ketua Unit Penyenggaraan Landskap

Email : qamaruzaman.mn@utm.my
Telefon : 07-5531254

Mohd Suhaizan Bin Shamsuddin ( Cuti Belajar )

Mohd Suhaizan Bin Shamsuddin ( Cuti Belajar )

Ketua Unit Pengurusan Sumber Dalaman

Email : suhaizan@utm.my
Telefon : 07-5530038

Noor Hayati Bin Mohamad Yusak

Noor Hayati Bin Mohamad Yusak

Ketua Unit Pembersihan Dan Kawalan Serangga Perosak

Email : yati_y@utm.my
Telefon : 07-5530288

BAHAGIAN KERJA AWAM

Rozlan Bin Hj Md Shariff

Rozlan Bin Hj Md Shariff

Ketua Bahagian Awam

Email : rozlan@utm.my
Telefon : 07-5530165

Mohd Ishamuddin Bin Md Kusmin

Mohd Ishamuddin Bin Md Kusmin

Ketua Unit Bangunan

Email : ishamuddin@utm.my
Telefon : 07-5530556

Mohd Faizal Bin Wakiman

Mohd Faizal Bin Wakiman

Ketua Unit Operasi & Penyenggaraan

Email : mohdfaizal@utm.my
Telefon : 07-5530059

Mohd Izan Zharif Bin Kamarudin

Mohd Izan Zharif Bin Kamarudin

Ketua Unit Infrastruktur

Email : izan.zharif@utm.my
Telefon : 07-5531243

BAHAGIAN KERJA ELEKTRIK

Ahmad Khairul Nizam Bin Ahmad Khairudin

Ahmad Khairul Nizam Bin Ahmad Khairudin

Ketua Bahagian Elektrik

Email : aknak@utm.my
Telefon : 07-5530290

Mohd Afiq Faiz Bin Nordin

Mohd Afiq Faiz Bin Nordin

Ketua Unit Penyenggaraan Zon 1

Email : mohdafiq@utm.my
Telefon : 07-5530911

Azrul Nizam Bin Zainalabidin

Azrul Nizam Bin Zainalabidin

Ketua Unit Penyenggaraan Zon 2

Email : azrul.nizam@utm.my
Telefon : 07-5531245

Muhamad Ridzuan Bin Mohd Raki

Muhamad Ridzuan Bin Mohd Raki

Ketua Unit Projek

Email : muhamadridzuan@utm.my
Telefon : 07-553

BAHAGIAN KERJA MEKANIKAL

Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

Kairul Elmi Bin Mohamad Sharif

Ketua Bahagian Mekanikal

Email : kairulelmi@utm.my
Telefon : 07-5530056

Imanurezeki Bin Mohamad

Imanurezeki Bin Mohamad

Ketua Unit Operasi Bangunan

Email : imanurezeki@utm.my
Telefon : 07-5531215

Rusli Bin Ibrahim

Rusli Bin Ibrahim

Ketua Unit Penyenggaraan Infra

Email : rusliibrahim@utm.my
Telefon : 07-5530342

Muhamad Arif Bin Abdul Aziz

Muhamad Arif Bin Abdul Aziz

Ketua Unit Projek

BAHAGIAN KONTRAK & PEROLEHAN

Afendi Bin Osman

Afendi Bin Osman

Ketua Bahagian Kontrak & Perolehan

Email : afendiosman@utm.my
Telefon : 07-5531201

Mohd Fadzreen Bin Zinal

Mohd Fadzreen Bin Zinal

Ketua Unit Projek Bangunan & Kerja Awam

Email : mohdfadzreen@utm.my
Telefon : 07-5530123

Norhernani Binti Md Nor

Norhernani Binti Md Nor

Ketua Unit Fasiliti & Perkhidmatan

Email : norhernani@utm.my
Telefon : 07-5531200